Polivinil Klorid olarak da adlandırılan PVC sert bir plastik üründür. Özellikle son dönemde pek çok farklı sektöre aktif olarak kullanılan PVC çeşitli özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Kullanışlı bir ürün olmasının yanı sıra istenildiği durumlarda farklı şekillere de girebilmesi müşteriler tarafından tercih edilmesine olanak tanımaktadır. PVC ürünleri özellikle inşaat sektöründe oldukça sık kullanıldığı görülmektedir. Özellikle borularda, pencere kenarlarında ve zemin kaplama işlemlerinin genelinde bol miktarda PVC kullanıldığı görülmektedir. Çünkü PVC istenilen kıvama çeşitli işlemler sonucunda gelebildiğinden dolayı farklı amaçlara aynı anda hizmet edebilme özelliği kazanmaktadır. Ülkemizin de hemen her noktasında özellikle PVC Zemin Kaplama talep edilmektedir. Bu noktalar arasında da Çankırı yer almaktadır. Çankırı özellikle son dönemde hızlı konut ve bina artışıyla büyük bir PVC Zemin Kaplama ihtiyacını da beraberinde getirmektedir. Kitaş Zemin Kaplama olarak Çankırı halkının ihtiyaç duymuş olduğu tüm PVC Zemin Kaplama İşlemlerinde yardımlarına koşmaktayız. Çankırı PVC Zemin Kaplama işlemlerinde profesyonel bir şekilde hareket etmemiz ve kaliteli hizmeti müşterilerimizin ayaklarına kadar ulaştırabilmeken gurur duymaktayız.

PVC Zemin Kaplama Özellikleri Nelerdir?

Elbette ki Zemin Kaplama işlemlerinde en sık PVC tercih edilmesinde pek çok farklı neden bulunmaktadır. Bu nedenlerin temelini de PVC Zemin Kaplama Ürünlerinin Özellikleri oluşturuyor diyebiliriz. Bu yüzden ülkemizde dahil Dünyanın pek çok farklı coğrafyasında nden PVC Zemin Kaplama hizmetlerinin bu kadar yaygın kullanıldığını öğrenmek için ürünün özelliklerini anlamamız gerekmektedir. Bu anlamda PVC Zemin Kaplama Ürünün Özellikleri:

-PVC Zemin Kaplama Ürünlerinin uygulanması oldukça kolaydır ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

-Temizlik ve bakım konusunda kullanıcılara büyük kolaylıklar tanımaktadır. Aynı zamanda unutmadan hatırlatmak isteriz. PVC Zemin Kaplama içerdiği özel bileşenler sayesinde yüzeyde toz ve mikrop tutmaz. Bu sayede Hastane gibi temiz ortama ihtiyaç duyulan noktalarda oldukça sık kullanılmaktadır.

PVC Zemin Kaplama ses titreşimlerini bünyesine alarak büyük anlamda yok etmektedir. Bu sayede gürültüyü ortadan kaldırarak kullanıcılara sessiz bir ortam sunmaktadır.

-PVC Zemin Kaplama Ürünlerinin bir başka özelliği de elbette ki antibakteriyel özellikle olması ve hijyenik bir özellik göstermesidir.

-Su geçirmez özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda pek çok Zemin Kaplama ürününden daha dayanıklı olduğu için uzu ömürlü olmaktadır.

-PVC Zemin Kaplama Ürünlerinin bilinmeyen özellikleri arasında koku yapmaması gelmektedir. Aynı zamanda yangına karşı da son derece dayanıklı olmaktadır.

PVC Zemin Kaplama Daha Çok Nerelerde Tercih Edilmektedir?

PVC Zemin Kaplama hastanelerde, eğitim kurumlarında, resmi ve özel dairelerde, spor salonlarında, fitness alanlarında, ofislerde, bürolarda ve çeşitli çalışma alanlarında, sosyal tesislerde veya insan trafiğinin yoğun olduğu pek çok farklı noktada tercih edilmektedir.

 

Firmamız Çankırının yanı sıra Türkiye’nin dört bir farklı coğrafyasında eş zamanlı olarak Zemin Kaplama hizmeti vermektedir. Her türden Zemin Kaplama Modeli firmamız dahilinde bulunmaktadır. 100’lerce güler yüzlü müşterimizle işlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. Siz de bizim müşterimiz olmak ve kaliteli hizmetin tadını çıkarmak için e posta adreslerinden ve telefon numalarından hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet almak isteyenlerin uğrak noktası olan firmamız müşteri mağduriyetlerin önüne geçerek müşterilerin tüm isteklerini sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Tek tuş ile bizimle irtibata geçtikten sonra kaliteli hizmetimizin sonuna kadar tadını çıkarabilirsiniz. Kalite Asla Tesadüf Değildir. Kitaş Zemin Kaplama olarak Keyifli ve Sağlıklı Günler Diliyoruz!