PVC Zemin Kaplama Günümüzde inşaat sektörünü en sık kullanıldığı ürünlerden biri olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Laboratuvar ortamlarında özel olarak üretilen PVC tarihi çok eski zamanlara kadar dayanmaktadır. 19. yüzyılın sonlarına doğru bulunduğu düşünülen ve günümüze gelinceye kadar geçen süre içerisinde geliştirilen PVC günümüzde en çok borularda, pencere kenarlarında ve zemin kaplamalarında oldukça sık tercih edilmektedir. PVC Zemin Kaplama Ürünlerinin kullanımı çok eski zamanlara dayanmamakla birlikte kısa dönem içerisinde Dünya’nın pek çok farklı noktasında kullanır vaziyettedir. Aynı zamanda farklı renk ve desen çeşitlerinin bulunması da beraberinde PVC Zemin Kaplama ürünlerinin tercih edilmesinde ve insan trafiğinin yoğun olduğu noktalarda kullanılmasına zemin olmuştur. Birçok farklı modeli bünyesi altında barındırabilen PVC Zemin Kaplama her türden insanın zevkine hitap edebilmeyi başarmıştır. Bu özelliği de sektörde tanınmamasına ve sevilmesini sağlamıştır.

 

Ülkemizin dört bir farklı coğrafında PVC Zemin Kaplama Ürünlerin ilgi günden güne artmaktadır. İlginin arttığı noktalar arasında da Kastamonu yer almaktadır. Kastamonu özellikle son dönemde artan konut fiyatlarına paralel olarak büyük bir PVC Zemin Kaplama ihtiyacıyla karşı karşıya kalmıştır. Kitaş Zemin Kaplama olarak Kastamonu halkının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kaliteli ürün hizmetlerimizle PVC Zemin Kaplama hizmeti sunmaktayız. Kastamonu PVC Zemin Kaplama işlemlerinde sunmuş olduğumuz kalitemiz sayesinde müşterilerimizin tamamına yakınını işimizden son derece memnun etmekteyiz. Bu da firmamızı oldukça gururlarlandırmaktadır. Çıktığımız bu yolda en büyük gayemiz elbette ki siz değerli müşterilerimizi sunmuş olduğumuz kalite hizmet standartlarımız sayesinde memnun etmektir. Müşterilerimizi güler yüzlü olarak karşılamak ve güler yüzlü bir şekilde uğurlamak bizi oldukça motive etmektedir.

Kastamonu PVC Zemin Kaplama Genel Özellikleri Nelerdir?

Zemin Kaplama ve Döşeme ürünlerinin geneline baktığımızda elastik bir yapıda olmadığını bu yüzden de kullanışlı olmadığı görülmektedir. Fakat PVC Yer Döşeme ürünlerinin tamamına yakını esnektir. Bu sayede kullanıcılara pek çok açıdan kolaylıklar tanımaktadır. Aynı zamanda PVC Zemin Döşeme Ürünlerinin kullanıcılar tarafından tercih edilmesindeki bir diğer faktör de elbette ki leke tutmaması olmaktadır. Leke tutmama özelliği sayesinde Hastane gibi sürekli temiz tutulması gereken ortamlarda büyük kolaylıklar tanımaktadır.

 

PVC Zemin Kaplama içerdiği özel bileşenler sayesinde ses titreşimlerini algılayarak yalıtkan bir özellik göstermekte ve gürültüyü engellemektedir. Sesi absorbe etme özelliği sayesinde sessizliğin egemen olduğu ortamlarda zemin dekorasyonunun baş tacı olarak gösterilmektedir. Aynı zamanda unutmadan hatırlatmak isteriz. PVC Yer Döşeme Ürünleri kesinlikle koku yapmaz ve ısıya karşı da son derece dayanıklıdır. Bu da onun tercih edilmesindeki faktörler arasında gösterilmektedir.

PVC Zemin Kaplama’nın Sektördeki Yeri?

PVC Zemin Kaplama kısa bir süre önce kullanılmaya başlansa dahi kısa süre içerisinde sektörün önde gelen ürünlerinden biri olmayı başarmıştır. Kullanım kolaylığı, farklı renk ve model seçenekleriyle inşaat sektöründe: bina ve konutların zemin dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. İlerleyen dönem içerisinde de farklı modelleriyle inşaat sektörünün vazgeçilmezleri arasında olacağı düşünülmektedir.

 

 

Firmamız ülkemizin dört bir yanında sunmuş olduğu Zemin Kaplama İşlemleri sayesinde tecrübe ve deneyim kazanmıştır. Tecrübelerimiz sayesinde kaliteli bir hizmeti de müşterilerimizle birleştirmek gurur duymaktayız. Binlerce farklı güler yüzlü müşterimiz arasından siz de hemen yerinizi almak için bize e posta adreslerinden ve telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Ofislerimizde karşılıklı olarak kahve yudumlamaktan mutluluk duyarız. Kitaş Zemin Kaplama olarak Keyifli ve Sağlıklı Günler Dileriz!!!