PVC Zemin Kaplama özellikle Zemin Kaplama sistemlerinde en sık tercih edilen ve en yaygın kullanılan işlemlerden biridir. Dayanıklılığı ile ön plana çıkan PVC Zemin Kaplama özellikle son dönemde inşaat sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Fazla talep edilen bir yer kaplama ürünü olan PVC Zemin Kaplama kolay uygulanabilir olması, suya ve ısıya karşı dayanıklı olması sayesinde kullanıcıların tercih ettikleri ürünlerden biri olmaktadır.

 

PVC (Vinil) doğal olmayan fakat doğaya karşı da bir zararı bulunmayan plastik bir tür olarak geçmektedir. Klor ve etilen’den (ham petrol ürünü) imal edilen PVC işlendikleri zaman genellikle vinil olarak adlandırılan Polivinil Klorür (PVC) maddesi oluşmaktadır. Petro kimyasallardan özel olarak üretilmiş olan plastik temelli bir malzeme olarak geçen PVC, çoğu durumunda vinil olarak adlandırılan ve inşaat sektöründe kullanılan PVC Zemin Kaplama Dünya çapında ikinci en çok kullanılan bir plastik ürün olarak gösterilmektedir.

 

PVC Zemin Kaplama ülkemizde dahil olmak üzere Dünyanın dört bir farklı coğrafyasında pek çok konutta kullanılan ve kullanılmak için üretilen plastik bir üründür. Ülkemizde de özellikle son dönemde artan konut sayıları ve yeni imal edilen inşaat projeleriyle birlikte Zonguldak PVC Zemin Kaplama ve Yer Döşeme Ürünlere ihtiyaç duyulan bir yer haline gelmiş bulunmaktadır. Kitaş Zemin Kaplama olarak Zongouldak halkının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kaliteli ve çeşit çeşit malzemelerimiz sayesinde profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Son teknoloji ürünlerimiz, ürün ve hizmet kalitemiz sayesinde işinizi bize teslim ettikten sonra arkanıza yaslanmanızı isteriz. Bu sayede profesyonel ve kaliteli Zonguldak PVC Zemin Kaplama İşlemlerini daha rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

Zonguldak PVC Zemin Kaplama Özellikleri ve Avantajları Neler Olmaktadır?

PVC Zemin Kaplama Ürünlerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları teker teker sıralayacak olursak:

-PVC Zemin Döşeme ürünlerinin en önemli avantaj ve özelliği elbette ki dayanıklı olmasıdır. İnce bir kalınlığa olması sakın kullanıcıları şaşırtmasın. Çünkü içerisinde bulunan PVC ve onun alt bileşenleri PVC Yer Döşemesine ısıya, suya ve yüksek basınca karşı son derece dayanıklı olmaktadır. Dayanıklı bir ürün olması inşaat sektöründe zeminlerde kullanılmasını sağlamıştır.

-PVC Zemin Kaplama uygulanması oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

-PVC Zemin Kaplama ürünleri lekeyi üzerinde tutmamaktadır. Aynı zamanda temizlik ve bakımı da oldukça kolaydır. Hijyenik bir özellik göstermesi özellikle Hastane gibi ortamlarda tercih edilmesini sağlamaktadır.

-PVC Zemin Kaplama ses titreşimlerini engellediğinden dolayı gürültüyü absorbe etme özelliğine sahiptir.

-PVC Zemin Kaplama her durumda olursa olsun koku yapmama özelliğine sahiptir.

Zonguldak PVC Zemin Kaplama Fiyatları

Zonguldak PVC Zemin Kaplama Fiyatları etkileyen birden çok husus bulunmaktadır. Bu hususlar arasında:

-Firmaların kar-zarar hesaplamaları

-Müşterilerin Özel İstek ve talepleri

-Hizmet sunulan mekanın genişliği fiyatları etkileyen hususlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda unutmadan hatırlatmak isteriz. Kitaş Zemin Kaplama olarak uygun ve avantajlı fiyat teklifleri sunarak müşterilerimizin maddi anlamda zorluk çekmesinin önüne geçmektedir.

 

Firmamız hakkında aklınızda kalan tüm soruların cevapları için web sitemizin (iletişim) bölümünde yer alan e posta adreslerinden ve telefon numaralarımızdan bizimle sorunsuz şekilde iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri servisimize bağlanabilir, bize gerekli bilgileri verdikten sonra çalışmalarımıza kesintisiz bir şekilde başlayabiliriz. Kitaş Zemin Kaplama olarak ofislerimizde siz değerli müşterilerimize karşılıklı olarak kahve içmekten memnuniyet duymaktayız. Keyifli ve Sağlıklı Günler Dileriz!!!