Alüminyum Süpürgelikler

Alüminyum Süpürgelikler

 

İnşaat sektörünün son yıllarda hızla gelişmesi ile birlikte, iç mekanların dekoratif çeşitliliği de buna paralel olarak değişmiş ve gelişmiştir.. Kişiye özel veya mekanların kullanım amaçlarındaki ihtiyaçlara göre şekillenen dekorasyonlar belli dönemlerde ortaya çıkan trendlere göre değişim göstermektedir. İç mekan dekorasyonlarda kişiye özel tercihler birinci sırada yer alsa da dönemin tarzına uygun ürünler her zaman daha fazla kullanılmaktadır. İç mekan dekorasyonlarında önemli olan taban,duvar ve tavan uyumudur. Dekorasyon dediğimizde bu üç alanın uyumu çok önemlidir. Bu üç alanın uyumu sağlandıktan sonra iç alana uygun eşya seçimine geçilir.

Kısaca iç dekorasyonlarda tercih belirlendikten sonra o tercihe göre döşeme işlemleri yapılır. Son yıllarda iç dekorasyon talepleri modern dekoratif tarzlarına yönelmiştir. Tamamen modern mimari ve modern dekoratif malzemelerin kullanımı tercih edilmektedir. Zemin kaplama ve süpürgeliklerdeki trend de bu yönde gelişmektedir.

Alüminyum süpürgelikler özellikle modern dekoratif taleplerini karşılamak için kullanılmaktadır. Renk olarak alüminyum modern tarzı yansıtan en önemli yapı malzemelerinden biridir. Kullanımı ve kullanım ömürlerinin uzun olması en önemli tercih sebeplerinden biridir. Renk ve gösteriş olarak şık bir görünüm sağlayan malzeme olması son yıllarda alüminyum süpürgelik taleplerini artırmıştır. Duvar kenarlarını 7 cm ve 10 cm genişlikle estetik şekilde kaplayarak şık bir görünüm sağlar. 3 metre boyunda olduğu olan alüminyum süpürgeliklerin monte işleri yapılırken çok tadilat çıkarmaz. İşçiliği zor değildir.

Alüminyum süpürgelik fiyatları diğer süpürgelik çeşitlerine göre daha makul seviyelerde olduğu için her gelir grubundaki tüketicilerin rahatlıkla sahip olacağı düzeydedir. 

Alüminyum süpürgelik özellikleri :

 Ahşap süpürgeliklere göre daha uzun ömürlüdür.

 Temizlemesi daha kolaydır

 Toz toplamaz

 Aynı zamanda şık bir görünüm ve parlaklık sunması tercih noktasından çok avntaj sağlamıştır.

İnşaat sektöründe alüminyum en çok kullanılan yapı elemanları arasındadır. Çok kullanışlı olması ve işçiliğin rahat olması sebebiyle inşaat her alanında olduğu gibi dekorasyonunda hemen hemen her alanında kullanılmaya başlamıştır. Modern bir tarz isteyen tüketicilere değişik alternatifler sunar.

 

Alüminyum süpürgelik çeşitleri Nelerdir? Neden Tercih edilir?

 

Genişlik olarak çeşitlilik gösterir. 7 cm ve 10 cm genişliğinde ve 3 metre uzunluğunda olmaktadır. Renk açısından alüminyumun orjinal rengine uygun açık koyu renk tercihleri vardır. 

İç mekanlarda duvar ile tabanın birleşme noktalarındaki ölçüsüzlüklerin saklanmasında alüminyum süpürgelikler son derece şık görünümler ortaya çıkarmaktadır. Müşteri memnuniyeti kullanan tüketicilerin yorumlarında ortaya çıkmaktadır. Temizlik açısından son derece rahat olması özellikle ev hanımlarının en çok memnun olduğu noktadır. Temizlikten sonra ışıltılı görüntü vermesi ayrı bir avantajdır. Tüm bu rahatlıklarından dolayı son zamanlarda talep miktarı hızla artmaktadır.Artık inşaat sektörü süpürgelik alanında tamamen alüminyum süpürgeliklere dönme noktasına gelmiştir. Diğer süpürgeliklere göre işçiliği son derece kolay olması ve şık bir tasarım sunması inşaat sektöründe ilk sıralarda tercih edilmesini sağlamıştır.

Alüminyum süpürgelikler tamamen modern dekoratif tarzına uymak ile birlikte biraz daha gelenekselci kesimlerde de tercih edilmeye başlanmıştır.Kullanım kolaylığı ve şık görünüm sunmasının yanı sıra kullanım ömürlerinin de uzun olması alüminyum süpürgelik taleplerini artırmıştır.

Duvar köşelerinde görüntü bütünlüğünü bozmayacak şekilde montajlanabilmesi ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Köşelerde bir eğrilik ve gönyesizlik meydana getirmez. Bu alüminyumun kolay işlenebilmesi ve kolay işçiliğinden kaynaklanmaktadır. 

Her tarza uygun estetik uyumu olan alüminyum süpürgelikler her geçen gün kullanım alanları artmaktadır. Evlerde, otellerde ve resmi dairelerde son zamanlarda sıkça kullanılması kullanım alanlarının çok geniş olduğunu gösterir. Çok kullanışlı şık görünüm sunan alüminyum süpürgelikler fiyat açısında da tüketicilere büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

Süpürgelik Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Süpürgelik tercihi yaparken önemli olan, işinde uzman, kurumsal bir firmadan hizmet satın almaktır. Kayıt dışı çalışan ehliyetsiz firmalardan satın alınan hizmet kalite açısından istenilen verimi vermeyecektir.

Alüminyum şık ve kullanışlı bir malzemedir. İşçiliği her ne kadar kolay olsada tecrübe,ustalık ve titizlik gerektiren bir özenle montajının yapılması gerekir. İşçilikteki en küçük bir hata estetik açısından sorun çıkarır. Bu yüzden kayıtlı ve işinde uzman firmalardan hizmet satın almak çok önemlidir. İş garantili firmalar kurumsal firmalardır. kayıt dışı çalışan korsan dediğimiz firmaların pazarda ucuz fiyat tuzağı ile ciddi pay aldıkları bir gerçektir. Bu durumda kayıtlı çalışan kurumsal firmaları zorlasa da en fazla zararı tüketiciler çekmektedir. Bu yüzden hizmet satın alırken titiz davranılması gerekir.

 

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.