Merdiven Kaplama

Günümüzde piyasada, alışveriş merkezlerinde çok değişik çeşitlerde, boyutlarda ve desenlerde pvc zemin kaplama malzemeleri mevcuttur. Fiyatlar da çeşitlere göre farklılık göstermektedir. Fiyatlardaki en büyük değişiklik malzemenin kaç kat olduğudur. Malzeme en az 2 katlı olmalıdır ancak bu şekilde çok iyi sonuç verir. Normal bir konutta merdiven kaplama neredeyse evladiyeliklerdir denilebilir. PVC kaplarken zeminde kullanılacak yapıştırıcıdan ötürü işlem bir kez yapılabilmektedir. Bu sebeple merdiven kaplama malzeme kalitesini yüksek tutmak önemlidir.

 

  Pvc zemin kaplama zengin renk ve desen seçenekleri ile merdivenlere şık bir görüntü sağlamaktadır. Evlerde, ofislerde ahşap ve taş desenlerden oluşan merdiven kaplama döşemesi pratik hijyenik ve leke tutmamasından dolayı sık kullanılır. Temizliği kolay olup, nemli ve rutubetli ortamlarda sudan etkilenmeyen bir yapısı vardır.

 

  Montajı ve uygulaması çok pratiktir. Vakit almayan bir uygulaması vardır. Gerektiğinde Avrupai sistemde olduğu gibi müşteriler kendileri de montaj yapabilirler. Renkleri doğal ve gerçeğe çok yakındır. Garanti süresi 10 yıl olup, kullanışlı olması sebebiyle merdiven kaplama sıkça tercih edilmektedir.

 

 

 

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.