Spor Kale | Pota | Saha

Spor Zemin Sistemleri

 

Antrenman salonları, basketbol ve salon futbolu merkezlerinin, yoga ve pilates gibi aktivitelerin gerçekleştirildiği yerlerin şık ve modern görünümler kazanması için uygulanan yöntemler arasında taban döşeme çalışmaları gelmektedir.

 

  Hem canlı ve parlak bir taban yapısı elde edilmesi hem de dekoratif tarzlar oluşturulması adına gerçekleştirilen bu uygulamaların başında ise spor zemin sistemleri modelleri gelmektedir. Pvc kaplama, marley, muşamba gibi alternatif ürünlerin kullanıldığı spor zemin sistemleri çeşitlerinde en çok tercih edilenler arasında ise parke görünümlü ahşap modeller olmaktadır. Maliyetlerinin oldukça düşük olması ve kolay monte edilebilir durumda bulunmalarından dolayı pratik kullanımlar sunan spor zemin sistemleri, uygulanacak alanın genişliği ne olursa olsun istenilen ebatta birim metrekare cinsinden ölçülerle rahatlıkla temin edilebilmektedir. 

 

  Aynı zamanda son derece kaliteli malzemelerden üretilmiş olan spor zemin sistemleri ürünleri, su geçirmeyen ve nem almayan yapısı ile uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Yine ahşap görünümlere ek olarak birbirinden farklı renk ve desendeki tasarımları ile geniş ürün kategorisine sahip olan bu malzemeler, bütçeye uygun fiyat aralıklarında kısa sürede temin edilebilmektedir.

 

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.