Müşteri Yorumları (13)
 • Ahmet Ali
  Ahmet Ali
  29-03-2022

  Merhabalar, Öncelikle Mehmet Bey ve ekibinin profesyonel hizmeti için teşekkürlerimi bir borç bilirim. Kendileri beni kapıda ağırlayarak tüm ihtiyaçlarıma sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde ilgilendirler. Profesyonel ve kaliteli hizmetin tek adresi Kitaş Zemindir.


 • Yahya Seba
  Yahya Seba
  29-03-2022

  Merhabalar, Öncelikle Mehmet Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Kendileri beni çok güzel bir şekilde karşıladılar. Ardından verdikleri uygun fiyat teklifleriyle kaliteli hizmeti tek bir çatı altında organize etmeyi başardılar. Doğrusu bu kadar kaliteli bir iş beklemiyordum. İlerleyen dönemde de sizinle çalışmaktan zevk duyarım. Herkese öneririm. Gerçekten işini bilen ve severek yapan nadir firmalardan biridir Kitaş Zemin Kaplama.


 • Hamza Tonka
  Hamza Tonka
  22-03-2022

  Merhaba Çok kaliteli bir iş çıkarıyorsunuz her zaman kalite anlamında tek adres başarılarınızın devamını dilerim.


 • Cemil vuraloğlu
  Cemil vuraloğlu
  06-02-2022

  Sakarya da donuk Pasta fabrikasın a yaptıkları çalışmayı Bi hakkıyla teslim edildi Yapılması gereken uygulama noktalarını detay işçilik ile en güzel şekilde vaktinde teslim edildi kitaş ailesini tebrik ediyorum başarılı çalışmalar diliyorum her kese tavsiye ediyorum


 • Mert Ali
  Mert Ali
  05-02-2022

  İş yerimizde kitaş zemin tarafından yapılan tadilat çalışması olan pvc zemin kaplamaları muhteşem olmuş.Kitaş zemin ve profesyonel ekibine çok teşekkür ederiz.


Sizde yazın...