Poli Vinil Klorür olarak bilinen PVC polimer ailesinin en önemli üyesi olarak geçmektedir. PVC modern ortam koşullarında üretilen sentetik yani yapay bir malzemedir. Fakat yapay olması ham maddesinin doğal olmayacağı anlamına gelmemektedir. Çünkü PVC iki ana doğal kaynak olan petrol ve tuzdan özel ortamlarda üretilmektedir. Ticari anlamda ilk olarak gelişim gösteren plastiklerden biri de PVC olmaktadır. Son yıllarda PVC Geleneksel Yapı Malzemeleri ahşap, beton ve kilin gibi birçok alanda aktif bir şekilde yerini almış bulunmaktadır. Aynı zamanda unutmadan hatırlatmak isteriz. Şişelerde, yenilenmeyecek ürün paketlerinde ve çeşitli banka kartlarında da benzer şekilde PVC kullanıldığı görülmektedir. Bunun yanı sıra inşaat sektöründe dekor için Zemin Kaplama İşlemlerinin yanı sıra boru ve tesisat döşemelerinde, kapı ve pencere profillerinde de PVC kullanılmaktadır.

 

PVC Zemin Kaplama hammaddesi PVC esasına dayalı zemini dekore eden bir ürü olarak gösterilmektedir. Aynı zamanda zengin ve çeşitli renk ve desen seçeneklerinin bulunduğu ve kolay bir şekilde uygulanabilir olması da tercih edilmesindeki temel nedenlerden biri olarak gösterilmektedir. Kitaş Zemin Kaplama olarak PVC ürünlerine duyulan bir ihtiyacı Burdur halkının taleplerine en iyi şekilde karşılayacak şekilde yerine getirmekteyiz. Burdur PVC Zemin Kaplama işlemlerinde son teknoloji ürünlerimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimize sorunsuz şekilde hizmetimizi yerine getirmektedir.

Burdur PVC Zemin Kaplama İşlemlerinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

PVC Zemin Döşeme işlemleri her ne kadar kolay uygulanabilir bir işlem olsa da işlem öncesi gerekli hazırlıkları yapmak ve kaliteli malzeme kullanılmak son derece önemli olmaktadır. Son dönemde PVC ürünlerinin piyasa artışı beraberinde farklı kalitede pek çok ürünün ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu kadar fazla çeşit ürün arasından kaliteli ürünü tedarik edip profesyonel şekilde döşemesini yerine getiren Kitaş Zemin Kaplama olarak yaptığımız işin sonuna kadar arkasında durmaktayız. Peki PVC Zemin Kaplama İşlemlerinde Kitaş Zemin Kaplamayı neden tercih etmelisiniz?

-Profesyonel hizmet anlayışı

-Müşteri Memnuniyet Oranlarımız

-Ürün Kalitemiz

-Belge ve döküman yeterliliği

-Sektörde kazandığımız tecrübemiz bizi tercih etmesindeki temel faktörler arasında yer almaktadır. Siz de Burdur PVC Zemin Döşeme ve Kaplama işlemlerinde bize güvenebilir ve sektörün ileri gelen firmalardan birisi olan Kitaş Zemin Kaplamadan işinizi yerine getirebilirsiniz.

PVC Zemin Kaplama Nerelerde Kullanılmaktadır?

PVC Zemin Kaplama pek çok iç ve dış mekanda kullanılmaktadır. Bu mekanlar arasında:

-Okullarda

-Kütüphanelerde

-Küçük ve büyük spor salonlarında

-Fitness Alanlarında

-Hastanelerde aktif olarak kullanılmaktadır.

PVC Ürünlerinin Avantajları Nelerdir?

-PVC Zemin Döşeme ve PVC Ürünlerinin tamamı suya ve ısıya karşı son derece dayanıklı olmaktadır. Bu sayede olası sel ve yangın durumlarına karşı PVC Yer Kaplama oldukça iyi bir performans göstermektedir. Aynı zamanda PVC Ürünlerinin tamamı insan trafiğinin yoğun olduğu mekanların zeminlerinde kullanılmaya müsaittir. Çünkü üzerine yüklenen basıncı homojen bir şekilde yaydığından dolayı oldukça dayanıklı olmaktadır.

Burdur PVC Zemin Kaplama Fiyatları Ne Kadar?

Burdur PVC Zemin Kaplama Fiyatları:

-Sunulan Hizmetin ve Ürünlerin Kalitesi

-Metrekare ölçüleri

-Firmaların kar-zarar hesaplamaları

-Müşterilerin Özel istek ve talepleri çerçevesinde şekillenmektedir. Aynı zamanda unutmadan hatırlatmak isteriz. Kitaş Zemin Kaplama olarak uygun ve avantajlı Burdur PVC Zemin Kaplama Fiyatlarımız sayesinde müşterilerimizin maddi anlamda sıkıntı çekmesinin önüne geçmekteyiz.